خردکن فلزات، مزایا خردکن

طراحی و تولید شریدر دو شفت

خردکن فلزات

ضایعات فلزی باید پردازش شوند تا به طور موثر بازیافت شوند و برای استفاده مجدد آماده شوند. دستگاه های خردکن فلزی ماشین هایی هستند که برای پردازش انواع ضایعات فلزی استفاده می شوند. خردکن های فلزی اغلب برای کاهش ضایعات فلزی به شکل و اندازه استاندارد برای مرتب سازی و پردازش اضافی در محوطه های ضایعات و عملیات بازیافت فلز استفاده می شود. آنها به لطف طراحی قوی خود عملکرد طولانی مدتی را ارائه می دهند. خردکن های فلزی این امکان را فراهم می کنند تا فلزات آهنی و غیرآهنی را قبل از ارسال به کارخانه های فولاد برای بازیافت به فلز جدید خرد کنید. علاوه بر این، آنها امکان تخریب مواد فلزی را برای شرکت ها در صورت لزوم فراهم می کنند.

شرکت ققنوس خلیج مکران سازنده انواع خردکن (شریدر)، برای اطلاعات و سفارش به لینک زیر مراجعه کنید.

شریدر دو شفت

مزایای استفاده از خردکن ها

حفاظت از محیط زیست:

استفاده از دستگاه های خردکن فلزی تاثیر ضایعات فلزی بر محیط زیست را کاهش می دهد. همانطور که قبلاً اشاره شد، فلز خرد شده در دستگاه خردکن فلزی را می توان بازیافت یا دوباره مورد استفاده قرار داد. این ماده بازیافتی تضمین می‌کند که فلز بلااستفاده در نزدیکی منابع آب یا مکان‌های مرطوب کننده فرود نمی‌آید. استفاده از دستگاه های خردکن ضایعات، اثرات منفی فلزات را بر خاک، آب های زیرزمینی و چشم انداز از بین می برد. علاوه بر این، فلز بازیافتی خطرات زیست محیطی مانند آلودگی هوا را کاهش می دهد.

مقرون به صرفه است:

استفاده از دستگاه های خردکن فلزی کاملا مقرون به صرفه است. این دستگاه‌ها گزینه‌ای کم‌هزینه برای حمل زباله‌های قراضه ارائه می‌کنند. علاوه بر این، یک خردکن فلزی هیچ ماده شیمیایی تولید نمی کند.

یک دستگاه خردکن فلز جداسازی ضایعات فلزی آسیب دیده را تسهیل می کند. هر دستگاه خردکن فلزی معمولاً هر فلز را به عناصر آهنی و غیر آهنی جدا می کند. استفاده مجدد از فلز با استفاده از دستگاه خردکن فلزی ساده تر می شود. علاوه بر این، یک خردکن فلزی اطمینان حاصل می کند که فلز پس از پردازش ایمن تر است.

بازیافت:

استفاده از خردکن های فلزی برای تسهیل بازیافت فلزات یکی از اهداف اصلی آن است. کسانی که در بخش بازیافت کار می کنند، در تجهیزات خرد کردن فلز به عنوان یک جزء ضروری از عملیات خود سرمایه گذاری می کنند. هنگامی که ضایعات در داخل دستگاه های خردکن فلزی خرد می شوند، فلز جدید و خالصی ایجاد می شود که می توان از آن به روش های مختلف استفاده کرد. قطعات فلزی ریز به دست آمده را می توان ذوب کرد تا تبدیل به فلز مذاب شود. از این ماده مذاب می توان برای ایجاد قطعات جدید و قابل استفاده استفاده کرد. در نتیجه، کاربران نیازی به خرید فلز جدید برای تولید محصولات اضافی نخواهند داشت.

کارکرد دستگاه خردکن فلزی ساده است زیرا فلز خرد می شود و حجم مواد کاهش می یابد. علاوه بر این، یک دستگاه خردکن فلزی معمولاً فضای کمی را برای یک تأسیسات اشغال می کند و به ندرت به پرسنل اضافی برای مدیریت نیاز دارد. با توجه به اندازه کوچک آنها، هزینه های حمل و نقل حداقل است.

یکی از مزیت های اصلی دستگاه خردکن فلز حذف آلاینده ها از فلز است. بنابراین، این فرایند خلوص و ارزش فلز را افزایش می دهد.

اکثر دستگاه های الکترونیکی و قطعات تشکیل دهنده آنها از فلزات گرانبها مانند نقره، طلا و پلاتین ساخته شده اند. دستگاه های خردکن فلزی با سرعت پایین می توانند این فلزات را در مرحله پیش پردازش خرد کردن جدا کرده و بازیابی کنند.

با توجه به فشار بر منابع مالی خود، توسعه دهندگان پروژه به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه ها و در عین حال تولید سازه های قابل زندگی و با کیفیت هستند. دستگاه های خردکن، فلزی خرد شده تولید می کنند که می تواند به محصولات، مواد برای محوطه سازی و عایق ارزان تری برای ساختمان ها تبدیل شود. علاوه بر این، زمانی که زباله ها به قراضه تبدیل می شوند، هزینه های یک شرکت بازیافت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد اگر آنها نیز برای جمع آوری زباله های یک پروژه ساختمانی استخدام شوند. بنابراین، توسعه دهندگان پروژه، یک خردکن دائمی نصب شده در محل را در پیشنهادات خود برای اکثر پروژه ها گنجانده اند.

شرکت ققنوس خلیج مکران سازنده انواع خردکن (شریدر)، برای اطلاعات و سفارش به لینک زیر مراجعه کنید.

در لینک زیر مقاله “شریدر فلزات چیست” را مشاهده کنید.

شریدر فلزات چیست؟

همچنین مقاله مهم زیر را مطالعه کنید.

آسیاب یا خردکن پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید